ارسال سفارشات

ارسال سفارشات تهران:

 

  سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت۱۳ و در روزهای پنج‌شنبه و جمعه تا ساعت ۱۰ ظهر ثبت شوند با توجه به نوع سفارش تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت برای مشتریان ارسال خواهد شد .

 

لازم  به ذکر است جهت رفاه حال مشتریان ارسال کالا توسط سرویس ارسال اختصاصی آرامیس اسپرت  در شهر تهران تحت عنوان آرامیس اکسپرس صورت گرفته و لذا  هزینه ارسال کالا توسط این سرویس تقریبا نصف مبلغ ارسال نسبت سایر سرویس ها بوده و ارسال کالا در منطقه یک رایگان میباشد. در جدول ذیل به نحوه و هزینه ارسال اشاره میگردد.

 

 

 

 

نوع ارسال

 

مناطق تهران

 

مدت زمان تحویل

 

هزینه ارسال

 

نوع پرداخت

 

  آرامیس اکسپرس

 

    منطقه یک

 

۱۲ الی ۲۴ بیت چهار ساعت

 

رایگان

 

پرداخت هزینه کالا و هزینه حمل توسط مشتری در محل

 

منطقه سه

 

پنج هزار تومان

 

منطقه دو و چهار

 

هفت هزار تومان

 

 منطقه پنج و هفت

 

ده هزار تومان

   

منطقه شش و هشت

 

دوازده هزار تومان

 

 مناطق  نه الی پانزده

 

چهارده الی شانزده هزارتومان

 

  مناطق پانزده الی و بیست دو

 

شانزده الی هجده هزار تومان

 

     

توجه

 

·         با نظر به مدت زمان مورد نیاز جهت ثبت سفارش/ بسته بندی/ ثبت در سرویس آرامیس اکسپرس لذا مدت زمان ارسال از این طریق با توجه به توضیحات  داده شده بین۱۲ الی ۲۴ ساعت میباشد . لذا در صورتی که مشتری نیاز به دریافت سریعتر کالا را دارد میتولند در هنگام خرید از طریق وب سایت در قسمت حمل و نقل گزینه سایر پیک ها  را انتخاب نماید تا کالا سریعتر برای مشتری ارسال گردد.

 

  

• لازم به ذکر است در صورت انتخاب گزینه سایر پیک ها هزینه ارسال بر طبق تعرفه خود پیک محاسبه و مشتری موظف به پرداخت مبلغ تعیین شده در محل می‌باشد.

 

 • سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از یکصد و پنجاه هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند.

  

• کلیه خدمات فوق شامل شهر تهران بوده و سایر شهرها میبایست از گزینه ارسال توسط پست تیپاکس و یا پست پیشتاز استفاده نمایند‌.

  

•         تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یکصد پنجاه  هزار تومان و در شهر تهران میباشد .

   

•        در صورت ارسال کالاها توسط تحویل آرامیس اکسپرس ، لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش،  سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن  کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

 

  

  ·         با مراجعه به لینک ذیل میتوانید نسبت به مناطق ۲۲  گانه تهران آگاهی یابید

 

  

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=ziy2pgWhC5MI.kF7RIDnjBCJI&hl=en_US

  

ارسال سفارشات  شهرستانها :

 

متا سفانه در حال حاضر سرویس ارسال و پرداخت در محل برای مشتریان شهرها خارج از تهران محیا نبوده و مشریان عزیز ساکن شهرستانهای ایـران میبایست نســبت به پرداخــت وجه کالا از طریق سـایت و درگـاه پرداخــت یکی از بانکها ی موجوداقدام نمایند بدیهی است که سفارش های که تا ساعت ۱۵ روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه ثبت شود، برای روز بعد آن پردازش و از طریق پست پیشتاز و یا پست تیپاکس ارسال خواهد شد.

 

    پست پیشتاز:

 

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل آرامیس اکسپرس در نظر گرفته شده است. در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.

 

·         پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است.

 

·         به طور معمول هزینه حمل کالا با وزن زیر یک کیلو بین ۱۳ الی ۲۰  هزارتومان میباشد.

 

·         لازم به ذکر است که بعد از ارسال کالا سریعا شماره بارنامه کالای ارسالی برای مشتری جهت پیگری ارسال خواهد شد.

 

·         در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

 

  

http://itemtracking.post.ir

 

 

 تیپاکس

 

  ·         تیپاکس برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران یا کرج مشتریان برنامه‌ریزی شده است.

 

·         در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل تهران، کرج یا اصفهان نیز می‌‏توانند با تیپاکس ارسال شوند.

 

·         تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.

 

·         به طور معمول هزینه حمل کالا با وزن معین بین ۱۳ ال ۱۵ هزارتومان میباشد

 

·         سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.

 

·         مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

 

·         پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، پس از آن زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر که تک مسیره هستند به طور معمول ۲۴ ساعته است.

 

·         سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که دومسیره یا راه دور هستند، معمولاً در ۴۸ تا ۷۲ ساعت انجام می‌شود.